iPhone 6'ya Acımadılar

iPhone 6'nın her zaman olduğu gibi Apple tarafından şimdiye dek yaptıkları en iyi cihaz olarak lanse edildiği bir gerçek. Her ürününde önceki ürünlerini biraz kötüleyen ve yeni ürünü almamız gerektiğini bize telkin eden Apple, tabii ki her cihazda kalite ve sağlamlığın da arttırıldığını belirtmekten geri durmuyor.

Ancak bazen akıllı telefonlarımızın akıl almaz koşullarda kullanıldıkları da bir gerçek. Bunlar arasında sert hava koşullarının yanısıra deniz kenarı ya da havuz gibi yaz zamanları da yer alabiliyor. Dolayısıyla iPhone 6 sahipleri cihazlarını her en her koşulda kullanma potansiyeline sahipler ve bu nedenle yabancı teknoloji meraklılarının bu konunun üzerine gitmeleri oldukça doğal.

RatedRR adlı grubun satın aldıkları altı adet iPhone 6 üzerinde gerçekleştirdikleri işkenceler elbette sizin de ilginizi çekecektir. Hazırlanan ilk videoda, 50 kalibrelik bir makineli tüfek kullanılıyor ve cihaz tamamen parçalara ayrılıyor. Videoyu hem yavaş çekim hem de hızlı çekimde izlemek mümkün.


Grubun hazırladığı ikinci video ise gerçekten akıllara zarar bir test olarak tarihteki yerini almayı başardı. Sıvı azot kullanılarak dondurulan iPhone 6'nın bir balyoz kullanılarak parçalanmasına şahit olmak istiyorsanız aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.


Gerçekleştirilen üçüncü testte iPhone 6 önce suya, ardından toprağa ve daha sonra da betona tam ekranı üzerine denk gelecek şekilde düşürülüyor. Her ne kadar su ve topraktan sağlıklı bir şekilde kurtulabilse de, önceki cihazlarda olduğu gibi iPhone 6 da beton yüzey üzerine düştüğünde hasar almadan kurtulamıyor. Dolayısıyla bu cihazın da ekrandaki güçlendirmelere rağmen beton üzerine direkt düştüğünde paramparça bir ekranla karşı karşıya kalındığını belirtmek gerek.Karşılaştığınız bu görüntülerle ilgili yorumlarınızı da bizlerle yorumlar bölümünden paylaşmayı unutmayın.
Şahsen ben oturup ağlayacaktım yazıktır günahtır ya bak hala içim acıyor...

Etiketler :

Yorumları göster
Yorumları gizle

13 yorum:

 1. Adamlardaki nasıl bir zevktir anlayamadım ha.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. T.A.A. görse hala taş kullandığı için kendinden utanır.

   Sil
 2. hangi vicdan el verir buna yaa

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet vallahi bu nedir ya :))

   Sil
 3. Halit Çaprazz6/04/2015

  İçim yanar içim kanarda isyannnnnn

  YanıtlaSil
 4. M Said Koca6/05/2015

  Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum.

  YanıtlaSil
 5. Güzel deney olmuş :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vicdansızca yapılan deneyler... :)

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 6. Hahah zevk uğruna yapılmış saçma deneyler:-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iPhone mermiye dayalıklı değil. Böyle bir telefonu almamak daha mantıklı...

   Sil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

OoOoOo kimleri görüyorum!

Bloğuma hoşgeldin değerli misafirim. Sana küçük bir haberim var!

Sen de beni Instagram'dan takip ederek en yeni gelişmelerden haberdar olabilirsin.

HEMEN TAKİP ET!

×